ULUSAL FİNALİSTLER   Yarışma Dışı   Özel Seçki   ULUSLARARASI FİNALİSTLER

 
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
19:30
21:00
Fransız Kültür
Kalıplar ve Çevreler
KURMACA
Enes Ateş
Karadeniz
KURMACA
Ulaş Karaoğlu
İt
KURMACA
Osman Yazıcı
Semender
KURMACA
Mehmet Talha Akhan
Sızı
KURMACA
Onur Güler
35
KURMACA
Mustafa Efelti
Prolog
KURMACA
Bülent Yörük
I am
ANİMASYON
Magdalena Pilecka
Magiczny Las
ANİMASYON
Artur Marcol
Siedem
ANİMASYON
Kamila Sosnowscy, Mirek Sosnowscy
Drumla
ANİMASYON
Tomasz Pawlak
Ja Jestem Zlodziej
ANİMASYON
Maciej Przemysław Bednarek
Mozaika, Walc Sledziony
ANİMASYON
Andrea Guizar
Whaddup Fish!
ANİMASYON
Tomasz Pilarski
Ta Cholerna Niedziela
ANİMASYON
Przemek Kotyński
Sztuka Latania
ANİMASYON
Anna Nowicka
Gli.tch
ANİMASYON
Mikołaj Sęczawa
Przetrwac W Puszczy Bialowieskiej
ANİMASYON
Michał Rychławski
Rzezba Dnia
ANİMASYON
Monika Kuczyniecka
Nie Trac Glowy
ANİMASYON
Karolina Specht
Życie
ANİMASYON
Michał Rychławski
Druciana Oprawki
ANİMASYON
Bartosz Kędzierski
Bimaari
KURMACA
Milad Sotoudeh, Sajjad Sotoudeh
L`ombre d`un autre
KURMACA
Leo Medard
Ping Pang
KURMACA
Yoichi Tanaka
Second Skin
KURMACA
Charlie Manton
Timecode
KURMACA
Juanjo Giménez
Coup de Grace
KURMACA
Pascal Glatz
Kryo
KURMACA
Christoph Heimer
Tata
KURMACA
Markus E. Müller
Sexteen
KURMACA
Santiago Samaniego 
21
KURMACA
Maxim Ezhevikin
İzmir Sanat
Güney Kutbu
KURMACA
Emin Akpınar
Unutulan
KURMACA
Savaş Sarıarslan
Kimlik
KURMACA
Behice Maurer
Legacy
ANİMASYON
Murat Saygıner
Göç Mevsimi
KURMACA
Caner Baykara
Geçmiş
KURMACA
Zöhre Erdoğan Abanoz
Yakın Gelecekten Bir Gün
KURMACA
Selçuk Ataman
5 Dakika
DENEYSEL
Teoman Cüneyt Acar
Saksı
KURMACA
Pervin Bozan
Cenaze Evi
KURMACA
Tuna Yüksel
Pan
DENEYSEL
Özer Kesemen
Bir Zamanlar Bir Köyde
KURMACA
Rıdvan Yavuz, Mustafa Koçoğlu
Uçurtma
KURMACA
Serdal Altun
Tecahül-i Arif
KURMACA
Hasan Kalender
Hêk-Yumurta
KURMACA
Muaz Güneş, Emrah Doğru
Füg
ANİMASYON
Alper Ceviz
Deli Deyfullah Destanı
KURMACA
Bünyamin Duranoğlu
Bawerzîn
KURMACA
Cem Onur Tunca
Vefa
BELGESEL
Baran Vardar
Immer Müde
ANİMASYON
Jochen Kuhn
Arts&Crafts Spectacular #3
ANİMASYON
Ian Ritterskamp, Sébastien Wolf
Dissonance
ANİMASYON
Till Nowak
Document: Hoyerswerda Frontex
DENEYSEL
Thomas Kaske
Ihr Sohn
KURMACA
Katharina Woll
Au Loin
ANİMASYON
Florian Grolig
Myself Universe
ANİMASYON
Andreas Hykade
Die Badewanne
KURMACA
Tim Ellrich
Wer Tragt die Kosten
ANİMASYON
Daniel Nocke
Femme Sans Mandoline
Fabiano Mixo
Mavera
KURMACA
Vedat Oyan
Çalıntı Anılar
KURMACA
Selin Karlı
Benim, Yalnızlık Aleti
KURMACA
Can Eren
Medi
KURMACA
Resul Sakınmaz
Akşam Yemeği
KURMACA
Cem Özüduru
Gecenin Sırtında
KURMACA
Doğuş Algün
All the World`s A Stage
ANİMASYON
Hannes Rall
Time to die, motherfuckers
BELGESEL
Annika Sehn
Hilde
KURMACA
Felix Knoche
The Funambulist
KURMACA
Romuald Beugnon
Un Trabajo de Verdad
KURMACA
Juan Antonio Moreno, Manuel De
El Ogre
KURMACA
Jaime Dezcallar 
Чёрный шум
KURMACA
Mila Prosvirina
Karşıyaka K.S.M.
7 Santimetre
KURMACA
Metehan Şereflioğlu
Sıradışı İnsanlar
BELGESEL
Orhan Tekeoğlu
Cahide Devekuşu`nun Açık Evliliği
KURMACA
Ali Kemal Güven
Guneh
KURMACA
Gülistan Acet
Baret
KURMACA
Mustafa Gökpınar
Empire
KURMACA
Kristof Hoornaert
Forouzan
KURMACA
Mir Abbas Khosravi Nejad
Dove
KURMACA
Konstantinos Chaliasas
Hasti
KURMACA
Kamal Parnak
Abseits
KURMACA
Cosima Frei
Nouvel an
KURMACA
Marie-Eve Juste
Sternenkind
KURMACA
Daniel Michalos
Siyah Çember
KURMACA
Hasan Can Dağlı
Guneh
KURMACA
Gülistan Acet
Kalıplar ve Çevreler
KURMACA
Enes Ateş
Karadeniz
KURMACA
Ulaş Karaoğlu
İt
KURMACA
Osman Yazıcı
Güney Kutbu
KURMACA
Emin Akpınar
Kefaret
KURMACA
Ali Kışlar
Çevirmen
KURMACA
Emre Kayiş
Yeryüzündesin. Bunun Bir Tedavisi Yok.
KURMACA
Umut Beşkırma
Lütfi
KURMACA
Cahit Kaya Demir
İki Parça
KURMACA
Murat Uğurlu
Romanian Sunrise
KURMACA
Ábel Visky
Szabó Úr
KURMACA
Áron Ferenczik
Betonzaj
KURMACA
István Kovács
A répa
KURMACA
Balázs Lengyel
SPONSORLAR