HABERLER


İzmir Kısa Film Festivali ve Kind People PR İşbirliği

7- 12 Kasım tarihlerinde 18’incisini kutlayacağımız festivalimiz bu yıl, ulusal ve uluslararası PR ve medya ilişkileri faaliyetleri için, Kind People PR ile birlikte çalışacak.

Londra ve İstanbul merkezli çalışan Kind People PR, tamamen bağımsız ve butik bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor. Kurucusu Müge Çetinkaya, özellikle sanat ve kültür alanlarında PR kampanyaları yönetme ve basınla ilgili etkinlikleri koordine etme konularında uluslararası tecrübelere sahip. Müge bu tecrübelerini, yakın bir geçmişte, Kind People PR çatısı altında topladı ve biz de festival olarak, onunla çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve Ravensbourne College of Design and Communication okullarından mezun olan Müge, geçtiğimiz yıl, Londra Arts Marketing Association’da da eğitim aldı. Çalışma hayatı boyunca, BBC, MTV Europe ve British Lung Foundation gibi kurumlarda uzmanlaşan Müge, Kind People PR’in uluslararası ağı ile hem geleneksel hem digital PR, medya ilişkileri, sosya medya, tanıtım stratejisi ve çevrimiçi görünürlük ile ilgili hizmetler veriyor.

 

www.kindpeoplepr.com

Sponsorlar